KONST / Litografier / Färglitografi 15072062
nr 1507 2062
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 209/300. Färglitografi, bildmått: 40x60 cm, yttermått inklusive ram: 59x78 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 december 2022
kl 20:42:28
100 kr
150 kr